Ayşem Burhanoğlu Kim ?

Aysem Photo   İzmir Amerikan Koleji ve Ege Üniversitesi Tekstil Mühendisliğini bitirdikten sonra tekstil sektöründe, çeşitli uluslararası şirketlerin tedarik ve operasyon departmanlarında görev aldı. Wal-Mart’ın yegane alım ofisinde küresel tedarik ve yönetim konularında deneyim edindikten sonra kendi şirketini kurdu. 2007 yılına kadar iş geliştirme, pazarlama ve satışta aktif olarak şirketini yönetti.

İstanbul Teknik Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi sertifikasını aldıktan sonra, radikal bir kararla kariyerine farklı bir yön çizmeye karar verdi. Hali hazırda orta ve üst düzey istihdam danışmanlığı yapan bir firmada Kıdemli Danışmanlık yapmaktadır. 1500 ‘u askın mülakat gerçekleştirmiştir. İşe alım ve mülakat teknikleri konularında eğitimler vermiştir.

Ayşem Alain de Botton tarafından kurulan Bilgi Üniversitesi, School of Life’da  Atölye Liderliği yapmaktadır. “Sevdiğin İşi Nasıl Bulursunuz”, ”Nasıl İyi Bir Lider Olursunuz”, “İş yerinde Nasıl İyi İletişim Kurarsınız” atölyelerinin fasilitasyonunu yapmaktadır. Bunun yanında kurumlara Müzakere Becerileri, Liderlik Becerileri, Sunum Teknikleri ve iletişim konularında eğitim vermektedir.

Ayşem Adler Uluslararası Koçluk Programını bitirdikten sonra  Kariyer ve Yönetici Koçluğuna odaklanan profesyonel bir koçtur. Evli ve bir çocuk annesidir, İngilizce bilmektedir.

Hayatta ilham aldığı sözcükler sevgi, esneklik, gelişim, denge ve doyumdur.

Comments are closed