Liderlik Programları

 

ogrenme bigLiderlikte Yeni ve Kalıcı Yetkinlik Kazanmak!

ArteVis Liderlik Programlarımızda, kişilerin yeni kazandıkları Yetkiinliklerin Kalıcı Olması ve gerçek Performansa dönüşmesi ana hedefimiz.

Yetkinlikler ve Duygusal Zeka, IQ’dan, iş ve hayat başarımız için çok daha önemli rol oynuyor. İstatistikler, hayat başarımızın %85’nin sadece iletişim becerilerimize bağlı olduğunu ortaya koyuyor.

Ancak, bu yetkinlikleri öğrenmek ve kazanmak o kadar kolay olmuyor.

Standart, teorik eğitimler bu konuda sınırlı başarı sağlıyor. Araştırmalara göre, yetkinlik geliştirme eğitimlerinin kişinin gerçekten yetkinlik kazanımındaki etkisi ancak 10%-20% arasında.

Ayrıca, eğitimin etkisinde de bir standart da yok; farklı kişilerde farklı derecede başarı sağlanabiliyor.

ArteVis Liderlik Akademisi, özel metodlar kullanarak, ihtiyaç duyulan yetkinlikleri kalıcı olarak kazandıran yeni bir yöntem sunuyor. Yöntem, teorik bilgi, grup koçluğu, engelleri ortaya çıkaran çalışmalar, iş hedeflerine yönelik uygulamalar gibi tekniklerden oluşuyor. Kişi yeni yetkinliği zaman içinde kazanır ve bu yetkinlik tamamen kalıcı hale gelir.

ArteVis olarak amacımız, kişiyi işini daha başarılı şekilde yapabileceği becerileri kazandırarak, hem birey hem de ekip olarak bulunduğu noktadan daha öteye gitmesini sağlamaktır. 

 

Comments are closed