What Our Clients Have to Say

Ayla Hanım ele aldığımız konuları çözüme doğru ilerletirken sağlam bir patika sunuyor danışanlarına. Mühendislere iyi gelen; açık, net ve kararlı bir yöntem. Bu yaklaşım benim de hayatıma katmak istediğim, ilham aldığım analiz yöntemi oldu. Zorlu konularda da günlük küçük kararlarda da hedefinizi berraklaştırmak için güveneceğiniz bakış açışı tüm liderlik modelinizi de şekillendiriyor.

 

AYŞEGÜL AYDIN ŞENTÜRK

BUSINESS UNIT MANAGER, GARANTİ BBVA

Ayla Hanım, son derece profesyonel, sonuç odaklı ve sistematik bir yaklaşım ile koçluk seanslarını yönetiyor. Grup içinde ve bireysel farkındalık yaratarak etkinliğini arttırıyor. Sahadaki tecrübesini direkt bir iletişim ile karşısındakini anlamak ve doğru yönlendirmek için kullanıyor. Bu süreci kendisi ile tecrübe etmek büyük bir şanstı.

 

 

TUNA BARIŞ ÖZKEN

BUSINESS UNIT MANAGER, GARANTİ BBVA

Ayla Hanım’ın eğitmenliğinde Liderlik Gelişimi Grup Koçluğu programında yer aldım. Bu programda; liderlikte doğru soruları sorarak yönlendirici ve çözüm bulucu yetkinliklerimi geliştirdim. Geri bildirim alma ve verme yetkinliğimi hem teorik hem de  vaka çalışmalarıyla güçlendirdim.

Kendisi ile aynı sektörde olmamız yaşadığımız vakalarda ve koçluk çalışmalarında alışıla gelmiş eğitimlerden daha faydalı ve akılda kalıcı olmasını sağlayan ortak bir dil bulabildim. Kendisine katkılarından dolayı teşekkür ederim.

 

CANAN KORKMAZ ASLITÜRK

APPLICATION TECHNOLOGY MANAGER GARANTI BBVA

Intertech’te 5 ay süren Bölüm Yöneticiler için Liderlik Programın Kapanış Toplantısı .

Ayla Akin was one of the most dedicated professionals I’ve ever worked in leadership coaching. She is always punctual, her knowledge is vast and thorough. Always dedicated, self-motivated, and very capable trainer. She possesses a winning combination of solid tech skills and huge business real-life experience, I learned great deals from her. I hope we can work together again, she is a really remarkable person. I absolutely would recommend her as a leadership development coach.

HAKAN ARIBAS, MSc

Senior IT Manager & Technology Enthusiast

I have participated a management and coaching training given by Mrs. Ayla at Talentra. She has great communication skills and deep experience on her subject especially on corporate target or career goal. Mrs. Ayla has a great motivation on her job. Also she can motivate her participants during training with the help of new approaches, tools and teaching skills. After participating to Ayla’s training, my approach on management is totally changed. I strongly recommend Ayla as a management and coaching trainer.

ZEYNEP AKCAY DIKEN

HUMAN RESOURCES INFLUENCER

Ayla, koçluk alan kişinin ihtiyacı neyse onu o anda görebilen bir koç. Size iç görü kazandıracak, farklı perspektiften bakabilmenizi sağlayacak güçlü soruları bir dostunuzla sohbet halindeymişsiniz doğalında sorabilmesi onun en güçlü yanlarından biri bana göre. İhtiyacınız olan destek ortamını koçluk ilişkisinde büyük bir zarafetle yaratır ki siz ne kadar değerli bir destek aldığınızın farkında olmadan, kendi yaşam yolculuğunuzda gitmek istediğiniz yere daha kolaylıkla ve daha hızlı ulaşırsınız.

BAHAR ÖNDEROL

EXECUTIVE COACH

Bu program sayesinde ekip içi iletişimimizde çok olumlu gelişmeler oldu. Önyargılardan kurtulma ve olayları gereksiz yere kişiselleştirmeme konusunda gelişme sağlandı. Daha sakin olmam ve gereksiz yere kendimi yıpratmamam gerektiği konusunun bir kez daha farkına vardım.

SEVİL DÜLGER

team leader, INTERTECH

“İletişim kurulan kişinin bizi yanlış anlaması veya anlamaması durumunda farklı yöntemleri geliştirerek kişiye erişim sağlanması konusunda sabırlı tutum sergilenmesi sağlandı. Enerjimizi aşağı çeken sorunlarla başa çıkma yeteneği, strese dönüştürmeden düşüncelerin kendi içimizde kontörlünü sağladım.

Farklı düşünce ve bakış açıları geliştirerek olumsuz duygulardan uzaklaşabilmeyi öğrendim.”

ARZU ÖZMEN

INTERTECH, İŞ ANALİSTİ

Açıkcası ilk başta “Yine sıkıcı bir eğitim” diye düşünmüştüm. Fakat yanıldığımı sizin eğitimleriniz sırasında anladım. Daha önce bizim için kalıplaşmış ve sorgulamadığımız bazı davranışların aslında sorgulanması, düşünülmesi gerektiğini öğrendim. Eğitiminiz gerçekten bana katkıda bulundu ve farkındalıklar oluşturdu.

İletişimde sorumluluğu almak, karşındaki kişi isle ilgili eleştiri yaparken aslında şahsen bizi eleştirmediği, varsayımların zararları, iç sesimizi dinlemeyi öğrenmek….

HASAN ARACI

INTERTECH, TAKIM LİDERİ

Eksik olduğumuz yönler keşfedilerek iş hayatında yaşadığımız handikapları ortadan kaldırmak açısından bu programın çok yararlı olduğunu düşünüyorum.

İş hayatında çalışma arkadaşlarımız ve müşteriler ile olan ilişkilerimizin gelişmesi yanlış anlaşılmalardan doğabilecek sorunları azaltmış ve problemler ile ilgili daha hızlı aksiyon alınmasını sağlamıştır. 

GÖKHAN GÜLER

INTERTECH, YAZILIM UZMANI

Koçluk ile ilgili görüşlerim,

Bireysel olarak; kendime olan güveni arttırdığını, iş yaşamımı özel yaşam dengesini farklı bir şekilde göstermeye, kendimi fark ettirmeye (farkında olmadığım bir çok şeyi aslında “vay be” diyecek şekilde bana sunmuştu). Güçlü ve zayıf noktaları mı bulmama ve göstermeye yardımcı olmuştur.

Ayla Hanım dan beklentilerimin çok daha fazlasını buldum. Kendimi şirkette de iş konusunda iyi bir yere taşıdığını düşünüyorum. Birlikte keyifli 5 hafta geçirdik 🙂 pratik olarak daha fazla şeyler kazandığımı ve uygulayabileceğim fikir edindiğimi de düşünüyorum.

Ayla Hanım mükemmel biri. Her şey için teşekkür ediyorum. Onu ve aldığım bilgileri hiçbir zaman  unutmayacağımı bilmesini de isterim.

BURAK TOĞRUL

TALENTRA RECRUİTMENT AGENCY, İK DANIŞMANI ​