What Our Clients Have to Say

“Intertech iddialı bir kurum. Her gün bir yeniliğin çıktığı, herşeyin dijitalleştiği çağımızda; dijitalde fark yaratmaya çalışıyor.

Hızlı, inovatif, çevik bir ekip Intertech. Teknik olarak harikalar yaratan bu ekibin tüm üyeleri bizler için çok değerli. Bu arkadaşlarımız bizim geleceğimiz, şirketimizin yarınları. Tam da bu nedenle yöneticilerimizi kendi içimizden, bu başarılı teknik kadrodan yetiştiriyoruz.

Yöneticilik; yeni dünyada liderlik için ise sadece teknik bakış açısı yetmiyor. Bunun yanına başka altın bilezikleri de takmak

gerekiyor. İletişim, empati, farkındalık, zaman yönetimi, stres yönetimi, özgüven, ikna becerileri bir lider için olmazsa olmaz. İşte tam da bu noktada Artevis imdadımıza yetişti.

Hem teknik geçmiş deneyimi olması hem liderlik ve koçluk konusundaki bilgi birikimi Ayla hn’ı bizler için diğer tüm seçeneklerden ayrıştırdı. Liderlik Programları yönetici kadrolarımız için yöneticilik yolunda bir adım olarak tanımladık. Artık Intertech’de yöneticilik için Artevis’den Liderlik Programlara katılmak olmazsa olmaz. Program sonuçlarının iş etkilerini hızla gözlemledik. Diğer rakiplerimizden farklılaşmamız için bu Programlar en büyük gücümüz. Teşekkürler Artevis, teşekkürler Ayla hn.”
Dilek Duman
DENİZBANK BT ve Destek Operasyonları GMY

Intertech’te 5 ay süren Bölüm Yöneticiler için Liderlik Programın Kapanış Toplantısı .

Bu program sayesinde ekip içi iletişimimizde çok olumlu gelişmeler oldu. Önyargılardan kurtulma ve olayları gereksiz yere kişiselleştirmeme konusunda gelişme sağlandı. Daha sakin olmam ve gereksiz yere kendimi yıpratmamam gerektiği konusunun bir kez daha farkına vardım.

SEVİL DÜLGER

team leader, INTERTECH

“İletişim kurulan kişinin bizi yanlış anlaması veya anlamaması durumunda farklı yöntemleri geliştirerek kişiye erişim sağlanması konusunda sabırlı tutum sergilenmesi sağlandı. Enerjimizi aşağı çeken sorunlarla başa çıkma yeteneği, strese dönüştürmeden düşüncelerin kendi içimizde kontörlünü sağladım.

Farklı düşünce ve bakış açıları geliştirerek olumsuz duygulardan uzaklaşabilmeyi öğrendim.”

ARZU ÖZMEN

INTERTECH, İŞ ANALİSTİ

Açıkcası ilk başta “Yine sıkıcı bir eğitim” diye düşünmüştüm. Fakat yanıldığımı sizin eğitimleriniz sırasında anladım. Daha önce bizim için kalıplaşmış ve sorgulamadığımız bazı davranışların aslında sorgulanması, düşünülmesi gerektiğini öğrendim. Eğitiminiz gerçekten bana katkıda bulundu ve farkındalıklar oluşturdu.

İletişimde sorumluluğu almak, karşındaki kişi isle ilgili eleştiri yaparken aslında şahsen bizi eleştirmediği, varsayımların zararları, iç sesimizi dinlemeyi öğrenmek….

HASAN ARACI

INTERTECH, TAKIM LİDERİ

Kendimi daha sakin ifade edebilmeyi öğrendim, bir konu hakkında net kararlar alıp, bu kararları uygulamaya başladım.

Herkesin kendine göre önceliklerinin olabileceğini, benim için değersiz birşeyin başkası için değerli olabileceğini, yada tam tersinin olduğunu öğrendim. Olaylara farklı açılardan bakılması gerektiğini öğrendim. Kendimi tanıdım !  Kendime ait iyi özelliklerin olduğunun farkına vardım.

Kesinlikle herkesin bu eğitimi alması gerektiğini düşünüyorum.

BAYRAM GÜLER

INTERTECH

“Eskiye nazaran çok daha fazla iletişim sorumluluğu üzerime alarak konuşuyorum.

İletişim kurduğum kuracağım kişinin en baştan değerleri olduğunu kabul ederek ve onuda kendim gibi görmeden iletişime geçiyorum. Onun kendi değerlerini kendisinin önüme koyması daha hızlı ve daha doğru şekilde tanıyıp doğru İletişim şeklini seçmemde bana  yardımcı oluyor.

Artık her cümle altında birşeyler aramıyorum. Söyleneni söylendiği şekliyle kabul ediyorum.

Meslek hastalığına dönüşmeyecek şekilde once karşımdakinin ne istediğini anlayarak varsayımını doğruluyorum. İletişimde ilk söylenen sözcükten varsayım yapmamaya çok özen gösteriyorum.

İş yapış şeklimin zaman içerisinde rutine dönmesi, bu rutinin araştırma,sorgulama,yaratıcılık tarafımın önüne geçiyor olmasını fark ederek rutinleşmemeye bulunduğum ortamda sıradanlaşmamaya çalışıyorum.

Oldukça yapıcı, kendi öz eleştirisini yapabilecek ve bununla yüzleşebilecek olan herkesin hayatına olumlu katkılarda bulunabilecek bir program. İletişim kurarken, daha etkili daha olumlu İletişim kurmamı sağlamamda faydası oldu.”

İKAY GÜNEŞ

INTERTECH

Eksik olduğumuz yönler keşfedilerek iş hayatında yaşadığımız handikapları ortadan kaldırmak açısından bu programın çok yararlı olduğunu düşünüyorum.

İş hayatında çalışma arkadaşlarımız ve müşteriler ile olan ilişkilerimizin gelişmesi yanlış anlaşılmalardan doğabilecek sorunları azaltmış ve problemler ile ilgili daha hızlı aksiyon alınmasını sağlamıştır. 

GÖKHAN GÜLER

INTERTECH, YAZILIM UZMANI

Bizim eksik olduğumuz konularda bu programın yardımıyla yol kat ettiğimizi düşünüyorum. Empati kurabilmeyi ve herkesin değer ve inançlarının farklı olduğunu anlama konusunda yararı oldu. İletişim kurarken eğer birbirimizi anlayamıyorsak, iletişim hatasının kendimde olabileceğini de anladım.  İşimi daha hızlı ve doğru yapmama yardımcı oldu. 

EDA ÖZER

INTERTECH, İŞ ANALİSTİ

Koçluk ile ilgili görüşlerim,

Bireysel olarak; kendime olan güveni arttırdığını, iş yaşamımı özel yaşam dengesini farklı bir şekilde göstermeye, kendimi fark ettirmeye (farkında olmadığım bir çok şeyi aslında “vay be” diyecek şekilde bana sunmuştu). Güçlü ve zayıf noktaları mı bulmama ve göstermeye yardımcı olmuştur.

Ayla Hanım dan beklentilerimin çok daha fazlasını buldum. Kendimi şirkette de iş konusunda iyi bir yere taşıdığını düşünüyorum. Birlikte keyifli 5 hafta geçirdik 🙂 pratik olarak daha fazla şeyler kazandığımı ve uygulayabileceğim fikir edindiğimi de düşünüyorum.

Ayla Hanım mükemmel biri. Her şey için teşekkür ediyorum. Onu ve aldığım bilgileri hiçbir zaman  unutmayacağımı bilmesini de isterim.

BURAK TOĞRUL

TALENTRA RECRUİTMENT AGENCY, İK DANIŞMANI ​

İletişimde yaşadığımız tıkanma noktasında kurtarıcı oldu.. 🙂 Geçtiğimiz döneme göre stresimi daha iyi yönetebildiğimi düşünüyorum. Bütün ekibin bu programa dahil olmasını isterdim.

Günde 10-12 saat birlikte vakit geçirdiğim çalışma arkadaşlarımı daha yakından tanımamı sağladı.

SİNEM YILDIZ

TALENTRA RECRUİTMENT AGENCY, İK DANIŞMANI ​